Bugünkü
Takvim

Muhtar: Eşinizden ayrı yatın!

Suyu kesilen köyün muhtarı, çareyi çiftleri ayırmakta buldu! Mersin Tarsus'a bağlı Dorak köyü, içme suyu yüzünden Şahinpınar köyü ile mahkemelik oldu.

ABONE OL
Dorak köyü sakinleri, davayı kaybedince köyün suları kesildi. Bunun üzerine köy muhtarı Erol Boz da cami minaresinden hoparlörle ilginç bir şekilde derdini anlattı.

Muhtar Boz, köylülere hoparlörden şunları söyledi:

Değerli vatandaşlarım, köyümüz bir aydır su sıkıntısı yaşıyor. Bildiğiniz gibi her şey suyla oluyor. Yani eşlerimizden ayrı yatalım. Cinsel hayatımız sona ermiştir. Bütün birimlerin sesimizi duymasını istiyor, saygılar sevgiler sunuyorum...

Köylüler ise komşu köylerden eşeklerle su taşımak zorunda kaldıklarını, eşlerinin kendilerini eve almadıklarını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.