Bugünkü
Takvim

Kulak zarı patlatan tokata ceza

ABONE OL
İzmir Göztepe Su Topu takımı eski oyuncusu olan 20 yaşındaki Emir Üründül'e tokat attıktan sonra sol kulağında işitme kaybına neden olan antrenör Ali Rıza Altay, 5 ay hapis cezasına çarptırıldı. Altay ifadesinde, "Antrenör arkadaşımla sporcularla ilgileniyorduk. Yanıma gelip 'Ben ne yapacağım' diye sordu. Bende 'Eşofmanları giymeden önce sorsaydın' diye cevap verdim. Bana yüz göz hareketleri yaptığını gördüm. Bunun üzerine elimin tersiyle yüzüne doğru 'Git düz koşu yap' dedim. Elim yanlışlıkla yüzüne geldi. Kasıtlı olarak vurmuş değilim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.