Bugünkü
Takvim

Yangında can pazarı

Kısa devre yapan televizyon bomba gibi patladı... Gürültüyle uyanan apartman sakinleri yangından canını zor kurtardı

ABONE OL
İzmir'de facianın eşiğinden dönüldü. Karşıyaka'da bir apartmanın 3. katında oturan Necati ve Emine Sertoğlu'nun salondaki televizyonu kısa devre sonucu bomba gibi patladı. Patlamanın ardından yangın çıktığını gören Sertoğlu çifti, kaçarken komşularını da uyandırmaya çalıştı. 4. katta oturan Güçlü Çelik ile kardeşi Tunç Çelik koşarak aşağıya inerken anneleri Nurcan Çelik ve kız kardeşleri Funda Çelik ile 5'inci katta oturanlar kaçamayınca çareyi balkonlara çıkmakta buldu. Yanma korkusu yaşayan anne ve kızı balkonda birbirlerine sarılarak çaresizce kurtarılmayı bekledi. Olay yerine giden itfaiye önce 5. katta mahsur kalan aileyi ardından da 4.'üncü kattaki anne ve kızını kurtardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.