Bugünkü
Takvim

Düğün parasıyla sırra kadem bastı

Tekirdağ, 10 bin TL ile ortadan kaybolan 21 yaşındaki Fatma Kut'u konuşuyor. Fatma Kut, evlilik hazırlığı yapan ağabeyi Soner Karayiğit'e yardım için emlakçılık yapan E.M.'den 4 Mayıs'ta 10 bin TL borç para aldı. Ancak, Kut parayı aldıktan sonra kayıplara karıştı. Genç kızı bir türlü bulamayan aile sonunda polise başvurdu.

2000 KİŞİYLE KONUŞMUŞ

Kut'un ablası Serpil Bakoğlu, "Kardeşim kayıp olduğu günden beri yaklaşık 2000 kişiyle görüşmüş. Ancak başka bir işlem yapılmadı" dedi. Soyadından dolayı arkadaşlarının onu popçu Burak Kut'un kızkardeşi olarak çağırdıklarını söyleyen abla Serpil Bakoğlu "Kızkardeşim çok güzeldi. Güzelliği yüzünden kaçırılmış bile olabilir" diye konuştu. Gece gündüz demeden kızlarını arayan gözü yaşlı aile, "Her gün kahroluyoruz. Devletimizden bile yardım etmelerini istiyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.