Bugünkü
Takvim

Melek yüzlü şeytan

ABONE OL
İzmir polisinden uyuşturucu tacirlerine büyük darbe. N.G. (22) isimli genç bir kızın esrar ticareti yaptığı ihbarını alan polis çalışma başlattı. N.G.'yle alıcı kılığında temas kuran ekipler, Üçyol mevkiinde buluşarak pazarlık yaptı. Genç kız, yurt dışına göndermek için esrar istedikleri alıcı kılığındaki polislerle, arkadaşı G.T.'yi tanıştırdı. Pazarlık sonuçlandığında 5 kilo 320 gram esrarın teslim alınması için buluşma ayarlandı. Esrarı teslim alacak ekiplerle buluşan N.G. ve G.T. seri numaraları alınmış paraları alıp B.G. isimli şahsı arayarak malı getirmesini istedi. B.G. ise M.Ş.'nin kullandığı ticari taksi ile 5 kilo 320 gram esrarı randevu yerine götürdü. Teslimatın ardından 4 kişi kıskıvrak yakalandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.