Bugünkü
Takvim

Küçük Anıl, ödevini yaptı ama teslim edemedi

10 yaşındaki Anıl, araştırma ödevini yapmak için bir internet kafeye gitti. Ancak dönüş yolunda trafik canavarının kurbanı oldu

ABONE OL
Trafik canavarı İzmit'te henüz hayatının baharındaki bir çocuğu dünyadan koparttı. 10 yaşındaki Anıl Bayraktar, evlerinde internet olmadığı için, öğretmenin verdiği araştırma ödevini yapmak üzere internet kafeye gitti. Ödevini hazırlayan küçük çocuk, evine dönmek için yola çıktı. Ancak yol kenarında bisikletiyle birlikte dururken, önündeki kamyonu sollayan Orçun Akı'nın kullandığı otomobilin aynası küçük çocuğa çarptı. Düşerken başını yere çarpan Anıl, hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Tamirci olarak çalışan baba Hasan Bayraktar ile ev hanımı Emine Bayraktar, oğullarının ölüm haberini alınca sinir krizi geçirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.