Bugünkü
Takvim

Magandaya bir Damla can

Ankara'da 3.5 yaşındaki Burçak, düğün izlemek için çıktığı balkonda maganda kurşunuyla hayatını kaybetti

ABONE OL
Şehir magandalarının son kurbanı 3.5 yaşındaki bir kız çocuğu oldu. Ankara'da yaşayan Nuray Üngör yemek hazırlarken, 3.5 yaşındaki kızı Burçak Damla, karşı apartmanın önündeki düğünü izlemek için izin istedi. Talihsiz anne olacaklardan habersiz kızına izin verdi. Kısa süre sonra büyük bir gürültü geldi. Balkona koşan anne, kızının kanlar içinde yattığını gördü. Burçak, sokaktan geçen bir polis otosu ile hastaneye götürüldü.

"Kimsenin canı yanmasın"
Ancak, küçük Burçak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polisin yaptığı incelemede, olay yerinden çok sayıda kovan toplandı. Kızının ölümüyle yıkılan baba Hasan Üngör, "Birinin düğünü olurken, birinin acısı oluyor. Bu tür şeyler yaşanmasın, başka canlar yanmasın artık." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.