Bugünkü
Takvim

Yanan geçiti yapın artık

ABONE OL
Bursa'da yeni Yalova Yolu Beşyol Kavşağı'nda yaya ulaşımını sağlayan bir üst geçit, Ramazan Bayramı'nda yanarak zarar görmüştü. Üst geçiti kullanan vatandaşlar tedirginlik içinde. Yaya ulaşımını sağlayan üst geçidin yanan merdiven kısmı, 1 aydır onarılmayı bekliyor. Çıkan yangında üst geçidin merdiven destekleri ile metal levhaların zarar gördüğünü belirten vatandaşlar, yaşlılar ve öğrencilerin üst geçidi kullanmakta zorluk çektiğini söylüyor. Merdiven kısmındaki korkuluklara tutanamadıklarını kaydeden vatandaşlar, "Üst geçidi her gün öğrenciler okullarına gitmek için kullanıyor. Üst geçitin görüntüsü de bizleri korkutuyor. Yaşlı vatandaşlar da üst geçidi kullanırken zorluk yaşıyor." Yetkililerin bilgisine.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.