Bugünkü
Takvim

Kısa... Kısa...

ABONE OL
Çamur akıyo
Kayseri'nin Selimiye Mahallesi'nde sular akmıyor. Ara sıra su geldiğinde de musluklardan çamur akıyor. Yetkilileri arayınca da 2-3 gün çeşmenizi sürekli akıtın temiz su gelir diye bizimle dalga geçiyorlar.

Yol-su-elektrik
Çankırı Bayramören ilçesine bağlı Topcu köyünün ecük mahallesinin elektriği, yolu ve telefonu yok. Nerede bizim idari ve mülki amirlerimiz. Nerede hizmet insanları. Yol, su, telefon, elektrik istiyoruz.

Çöpün suyu
Ankara Sincan'da Burak Reis İlköğretim Okulu çöp tenekeleri ya da çöp konteynerleri, mikrop saçmakta. Belediye bu çöpleri düzenli olarak topluyor. Ancak geriye kalan akıntılar çevreye müthiş derecede koku veriyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.