Bugünkü
Takvim

Asfalt parası ne oldu?

ABONE OL
Bursa'da Yıldırım Belediyesi asfalt parası adı altında para toplamaktadır. Eflak caddesine dökülen asfaltın tutarı 59.292 TL. Bir site sakininden 254 TL ödenmesi isteniyor. bulunduğum sitede 72 daire var. 72x254 TL=18.288 TL dökülen asfalt parasının üçte biri ve sadece bir siteden alınıyor. Bu caddede benim oturduğum gibi birçok site bulunmakta. Benim yaptığı kaba bir hesaba göre belediyenin topladığı para yaklaşık 120 bin TL'yi buluyor. Belediye hiçbir katkı yapmadığı gibi, dökülen asfaltın parasını bizden iki misliyle tahsil ediyor. Bunun incelenmesini istiyorum. Fazıl Üstünlü

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.