Bugünkü
Takvim

6 güne 6 kurşun

ABONE OL
Kadına yönelik şiddet dehşete dönüşüyor, hemen her gün bir kadın eşi tarafından öldürülüyor. Bu kez acı haber Manisa'dan geldi. Belediyede şoförlük yapan Zafer Aladağ (35), 15 yıl önce Şermin Aladağ (28)'ı kaçırarak evlendi. İki çocukları olan çift, evliliklerini yürütemeyince boşanma kararı aldı. Babasının yanına taşınan Şermin Aladağ, eşiyle geçen pazartesi günü anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Bir salça fabrikasında çalışan Şermin Aladağ, önceki gün akşam çocukları Türker (13) ve Kürşat (8)'a ait eşyaları aldı. Daha sonra babasının evine gitmek üzere yola çıktı. Ancak evin yakınındaki pazar yerinden geçerken boşandığı eşiyle karşılaştı. Çift arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma sonucunda sinirlenen Zafer Aladağ üzerinde taşıdığı tabancayı çıkarak önce havaya 2 el ateş etti.

CİNAYET ÖNCESİ İSTİFA

Ardından da eski eşinin üzerine 6 kurşun sıktı. Sağlık ekipleri, tüm müdahalelere rağmen genç kadını kurtaramadı. Eşinin yaşadığı eve yaklaşmama cezası aldığı öğrenilen Zafer Aladağ'ın, boşandıktan 1 gün sonra da belediyedeki işinden istifa ettiği öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.