Bugünkü
Takvim

Rekortmen korsanmış

ABONE OL
Ankara Valisi Kemal Önal, başkentte bir ticari taksinin 30 günde 137 kez kırmızı ışık ihlali yaptığını açıklamıştı. Söz konusu aracın sahibi olan Ramazan Atak ise, iddialara karşı çıktı. Atak, "Şoförlerime güveniyorum. Aracımla aynı model ve plakada bir korsan araç daha var. Tüm ihlalleri o yapmıştır" dedi. Araç şoförü Engin Polat da, "Aynı araçtan bir tane daha olduğuna dair 6 şahidim var. Ben Kızılay'da çalışırken arkadaşlarım cepten arayıp 'Atatürk Orman Çiftliği'nde alem yapıyorsun ne iş?' diye soruyor" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.