Bugünkü
Takvim

Kısa...kısa...kısa

ABONE OL
PAVYON ÇİLESİ
Ankara'da Hamamönü ve Cebeci'den geçen Talatpaşa Bulvarı pavyonlarla dolu. Çok kötü bir yer. O pavyonların oradan kaldırılması gerekiyor fakat yetkililer çok ilgisiz. (Bir vatandaş)

İZMİR
İZOTAŞ'ın kısa süreli ücretsiz park yerlerine bariyer konulup, "Çalışma var) tabelası asılıyor. Ancak hiçbir çalışma görülmüyor. İZOTAŞ'ın 472 1010 nolu hattını da açan olmuyor. (Bir vatandaş)

İSTANBUL
Akşemsettin-Şişli hattında 49A İETT otobüsleri 18.00'den sonra geç kalkıyor. 1 saat otobüs bekliyoruz. Şoförlere şikayetimizi bildirdiğimizde hepsi bir öncekini suçluyor. (Akşemsettinliler)

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.