Bugünkü
Takvim

Bir aile yok oldu

2 çocuğunu zehirleyerek, karısını boğarak öldüren Ahmet Türkaslan, daha sonra kendisini asarak yaşamına son verdi...

Siirt Kurtalan Mal Müdürlüğü'nde çalışan 38 yaşındaki Ahmet Türkaslan, getirdiği cinnet sonucu korkunç bir katliama imza attı. Türkaslan ailesinin evinden ağır kokular gelmesi üzerine komşuları polise haber verdi. Daireye giden polis, inanılmaz bir görüntü ile karşılaştı. İki çocuk bir odada, karı-koca ise ayrı ayrı odalarda ölü olarak bulundu. Polis, ilk yaptığı incelemede Ahmet Türkaslan'ın 34 yaşındaki eşi Handan Türkaslan'ı boğduğu sonra da 3,5 yaşındaki ikizleri Saadettin Mert ile Erdem Türkaslan'ı zehirleyerek öldürdüğünü belirledi. Türkaslan'ın daha sonra iple kendisini evin tavanına asarak intihar ettiği tespit edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.