Bugünkü
Takvim

Mecidiyeköy bitmez

ABONE OL
Metrobüs konusuna değinmişken Mecidiyeköy'deki çalışmaları görmezlikten gelemeyiz elbette. Neredeyse Topkapı- Zincirlikuyu hattının yapımı kadar devam eden bir asfaltlama çalışması var orada. Çalışma o kadar uzadı ki ilk günlerde görevli tek yönü durdurarak diğerine yol verirken şimdi o bölgeye trafik işareti bile konuldu.

BİTİŞİ DE DUYURUN

Hattı hizmete açarken, geri sayma işlemini başarı ile yöneten ekip, acaba arıza veya asfaltlama çalışması için tarih veremiyor mu? Doğrusu vatandaş, çalışmaların ne zaman bitirileceğini görmek istiyor. Bu tür çalışmalarda 'bitiş tarihi'ni de üst geçitlere yazabilirler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.