Bugünkü
Takvim

Görünmez kaza Ata'yı öldürüyordu

ABONE OL
İzmir'de duyanları hayrete düşüren bir olay yaşandı. 10 yaşındaki oğlu Ata Kemal Azlal'ı alıp alışveriş için bir hipermarket zincirinin Eşrefpaşa'daki şubesine giden Betül Azlal, ekmek dolabını açtı. Oğlu da ekmeği almak istedi. Bu sırada dolabın üstündeki cam raflar küçük çocuğun üzerine düştü. Anne Betül Azlal, camları görünce ellerini açıp oğlunu korumak istedi. Ancak başarılı olamadı. Anne de kollarından yaralandı. Hastaneye kaldırılan anne ve oğlu, tedavi edildi. Yaşadığı şoku henüz atlatamayan Betül Azlal, "İşe yaramıyor diye camları, hiç bir tedbir almadan dolabın üzerine koymuşlar. Kollarımı uzatmasam, oğlum orada ölebilirdi. Sorumlulardan şikayetçiyim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.