Bugünkü
Takvim

Müteahhidin cinneti

860 bin TL harcadığı spor kulübü elinden gidince lüks cipinin içinde oğlu ve kendini yakmak istedi! 860 bin TL harcadığı spor kulübü elinden gidince lüks cipinin içinde oğlu ve kendini yakmak istedi!

ABONE OL
İstanbul Ümraniye'de dün hareketli saatler yaşandı. 860 bin lira harcadığı Çakmak Spor Kulübü elinden gidince cinnet getiren işadamı Yakup Yetimoğlu ortalığı birbirine kattı. Sabah saatlerinde haciz memurlarının kulübüne gittiğini gören Yetimoğlu, lüks cipini kulüp içerisindeki spor sahasının ortasına park etti. Aracın üzerine çıkarak başından aşağı benzin döken işadamı 10 yaşındaki oğlu Abdülkadir'i de yanına aldı. Yoğun çaba sonucunda küçük çocuk babası tarafından serbest bırakıldı. Kendini yakacağını söyleyen işadamı da saatler sonra ikna edilerek gözaltına alındı. Yetimoğlu'nun, kulüpte 12 yıl işletme hakkı bulunmasına rağmen kulüp başkanının haciz kararı aldırmasını protesto etmek için böyle bir olaya imza attığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.