Bugünkü
Takvim

Çocuk alarmı

ABONE OL
Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde, Arabistan plakalı bir cipte elleri-kolları bağlı üç çocuğun bulunduğu ihbarı polisi harekete geçirdi. İhbarı 155 Polis İmdat'a bir kadın yaptı. Bunun üzerine resmi ve sivil ekipler, Kayseri'de kaybolan 3 çocuk olma ihtimaline karşı aracın son görüldüğü Beşköprü Mahallesi'ne geldi.

Her yer didik didik aranıyor
İhbar sonrası şehrin giriş çıkışlarında polisler kontrol yapmaya başladı. Sivil ve resmi polisler mahallelerde ve ara sokaklarda arama yaptı. Aramalarda siyah plakalı cipe rastlanılmadı. Polisin şehirde arama çalışmaları devam ediyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.