Bugünkü
Takvim

'Çıtçıta iyi bakın'

Boğaz Köprüsü'nde intihar eden Doç. Dr. Dicle Koğacıoğlu, bıraktığı kısa mektupta ailesinden af diledi ve köpeğine iyi bakılmasını istedi

ABONE OL
Boğaz Köprüsü'nden atlayarak intihar eden ve cesedi Ortaköy'de bulunan Sabancı üniversitesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Dicle Koğacıoğlu'nun geride bıraktığı mektubun ayrıntıları ortaya çıktı. "Çok acı var dayanamıyorum" cümlesiyle başlayan bir mektup bırakan genç hocanın yazdıkları gerçekten ne kadar acı çektiğini de ortaya koydu: "Çok acı var, dayanamıyorum. Lütfen beni affedin ve kendinizi üzmeyin, siz elinizden geleni yaptınız. Çok özür dilerim. Çok çaresizim. Özür dilerim. Lütfen çıtçıta iyi bakın. Paramı ve her şeyimi hayvanlara bağışlayın." Çevresi ve öğrencileri tarafından oldukça sevilen ve "hayat dolu" olduğu belirtilen Doç. Dr. Dicle Koğacıoğlu'nun küçüklüğünden beri hayvan beslediği ve çıtçıt adını verdiği köpeğiyle Cihangir'de yalnız yaşadığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.