Bugünkü
Takvim

Ceylan'ı eski mühimmat öldürmüş!

ABONE OL
Diyarbakır'ın Lice ilçesinde 28 Eylül'de meydana gelen korkunç patlamada hayatını kaybeden 14 yaşındaki Ceylan Önkol'un ölümüyle ilgili hazırlanan kriminal rapordan, şok bir sonuç çıktı. Raporda, "Ceylan'ın ölüm nedeni havan topu değil" denildi. Diyarbakır Başsavcı Vekili Eyyüp Mutlu, Ceylan'ın "Daha önce araziye atılmış ancak patlamamış 40 mm'lik bomba atar mühimmatına elindeki tahra ile vurarak patlaması neticesinde hayatını kaybettiği kanaatine varıldığını" bildirdi. Patlayıcının askeri bir malzeme olup olmadığı ise araştırılıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.