Bugünkü
Takvim

Kafadan vahşet

Kan donduran katiller, iki can aldı. Bulgaristan'da yaşayan gurbetçinin başı kesilip cesedi tarlaya atıldı. İzmir'de de bir taksici, içki masasında kayınbiraderini usturayla doğradı

Üçüncü sayfa haberlerine, 2 dehşet daha eklendi. İlk haber İzmir'den geldi. Taksici Cengiz Yüksel ile kayınbiraderi Erol Kiriş (46) rakı masasında buluştu. İçki bitince Kiriş, oğlunu bira almak için markete yolladı. İşte korku filmlerini aratmayan vahşetin adımları da bu sırada atıldı. Kiriş'in eşi, çocuklarını içki yüzünden markete göndermemesi konusunda kocasıyla tartışmaya başladı.

'Savcı 3 saat geç geldi'
Eniştesinin kız kardeşine bağırmasına öfkelenen Kiriş, Yüksel ile tartışmaya başladı. Tartışma bir anda büyüyüp sokağa taştı. Öfkesine hakim olamayan Cengiz Yüksel yanında taşıdığı usturayla kayınbiraderinin boğazını kesti. Kiriş, olayın meydana geldiği yerden kesilen boğazını tutarak yaklaşık 40 metre yürüdü. Ancak kan kaybından öldü. Kaçmaya çalışan Yüksel ise yakalandı. Bu arada vatandaşlar savcının olay yerine 3 saat sonra gelmesine tepki gösterdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.