Bugünkü
Takvim

Taksiciler trafiği tıkayacak

İstanbul'daki 18 bin taksici bugün "Korsana hayır" eylemi için Çağlayan Meydanı'nda buluşacak. Eylemin faturası ise yine yolları kapanan vatandaşa çıkacak. İstanbul'da birçok ana cadde ve sokak trafiğe kapatılacak.

İstanbul'daki 18 bin taksici, korsan taksilere "Dur" demek için bugün Çağlayan Meydanı'nda miting düzenleyecek. Bu eylemin faturası ise yine vatandaşa çıkacak. Miting nedeniyle Çağlayan Meydan tarafı, Vatan Caddesi, Kağıthane Caddesi ile İzzetpaşa Caddesi gerektiğinde trafiğe kapatılacak. Kasımpaşa'dan Çağlayan yönüne gideceklerin Okmeydanı ve Kağıthane, Okmeydanı'ndan Piyalepaşa yönüne gideceklerin Haliç-Hasköy, Okmeydanı'ndan Şişli istikametine gideceklerin ise Haliç veya Mecidiyeköy istikametini kullanabilecekleri açıklandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.