Bugünkü
Takvim

Anne 2 kızıyla ölüme atladı...

ABONE OL
Eskişehir'de; bir süre önce cezaevinden tahliye olan Mehmet Özer, nikahsız birlikte yaşadığı Dilek Dinçol'un (24), 6 aylık kızı Nisan ve 5 yaşındaki kızı Ayşen Özer ile dışarı çıkmasının ardından evde ''Yaşamak istemiyorum, intihar edeceğim'' yazılı not buldu. Özer durumu polise bildirirken, bazı vatandaşlar bir kadının 2 çocuğuyla Porsuk Çayı'na atladığını ihbar etti. Olay yerinde giden dalgıçlar, önce 6 aylık Nisan bebeğin, ardından da ablası Ayşen Özer'in cesedini buldu. Kaybolan annenin cesedi de, saatler sonra sudan çıkartıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.