Bugünkü
Takvim

Ana yüreğine 3 parça kor

ABONE OL
Engin, Sadi, Sabri... Kastamonu dün 3 kardeşe ağladı. 3 acı bir ananın yüreğine kor olup aktı. Hakkari'de, hain saldırı sonucu şehit edilen polis memuru Engin Açıkgöz (31) ve ağabeyleri Sadi Açıkgöz (39) ile Sabri Açıkgöz'ün (44) cenazeleri dün Kastamonu'da toprağa verildi. Törende kısa bir konuşma yapan Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal, Açıkgöz kardeşlerin intikamlarının mutlaka alınacağını söyledi.

ACILI EŞİN FERYATLARI...
Şehidin eşi Sevcan törende fenalaşırken, ailesi tabutlara sarılarak göz yaşı döktü. Aynı ayna 3 yavrusunu toprağa koyan annenin feryatları ise yürekleri dağladı. Açıkgöz kardeşler, doğum yerleri olan Karacakaya Köyü'nde toprağa verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.