Bugünkü
Takvim

Anneleri için öldürmüşler

ABONE OL
İstanbul Hadımköy'deki korkunç cinayetle ilgili sır perdesi kalktı. Aliye Sokollu ile oğlu Ahmet Sokollu'nun birlikte yaşadığı evde yangın çıkmış, anne-oğul ile birlikte evde misafir olarak bulunan Ramazan Özgönül ve Atila Kabadayı'nın cesetleri bulunmuştu. Soruşturma başlatan jandarma, Sokollu'nun ilişkisi olduğunu öğrendiği Fatma K.'nın iki oğlu Ramazan K. (17) ve Orhan K.'yı (21) gözaltına aldı. İfadeleri alınan iki kardeş, cinayeti Sokollu'nun anneleri Fatma K. ile ilişkisi olduğunu öğrenmeleri üzerine işlediklerini itiraf etti. İki kardeş, tatbikat yaptırıldıktan sonra adliyeye sevk edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.