Bugünkü
Takvim

'Cem'i yakalayıp serbest bıraktılar'

Münevver Karabulut cinayeti, Meclis'e uzandı. Acılı baba Süreyya Karabulut, telefonla görüştüğü CHP Meclis İnsan Hakları Komisyonu Üyesi Malik Ecder Özdemir'e, "Adli Tıp'ta sperm bulaştırma, planlı bir hedef saptırmadır" dedi. Çarpıcı bir iddiayı gündeme taşıyan baba Karabulut'un açıklamaları, bununla da bitmedi. Cinayet günü Cem Garipoğlu'nun yakalanıp serbest bırakıldığını iddia eden acılı baba Karabulut, "Adalet eski Bakanı Mehmet Ali Şahin, konuya sahip çıktı. Celalettin Cerrah'a 'Özel olarak ilgilen' dedi. Ama, Cerrah kanadında ilgilenilseydi durum başka olurdu" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.