Sevgililer gününde şık alternatifler...

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, sevgililer gününde aşkınızı tazelemek için deniz manzaralı odalarda konaklama ve Cook Book Restaurant ile Asian Fusion’da masal gibi bir akşam yemeği sunuyor. Sevgililer gününün büyülü atmosferini deniz manzaralı odalara taşıyan, Sheraton İstanbul Ataköy Hotel sevgililere iki farklı restaurantında iki farklı alternatif sunuyor.
Tunel Residence, Sevgililer Günü’nde, aşıklara kendine özgü, modernize edilmiş tarihi dokusu eşliğinde Kavaklıdere Altın Köpük Şampanyası ve Pelit Özel Çikolatası’nın ağızlarda bıraktığı tat ile unutulmaz bir gece vaat ediyor. Sevgilisine ev ortamını aratmayacak sıcaklıkta bir mekanda özel anlar yaşatmak isteyenleri bekleyen residence’ın bu gece için uyguladığı iki kişilik özel fiyat 179 EURO.
Leblon sevgililer gününde bir şanslı çifte 2 kişilik bir şarap terapisi hediye edecek. Leblon’un bu sezon hizmete giren yeni menüsünde mercanköşklü soğuk çorba , levrek ceviche , özel marinasyonunda 1 hafta bekletilmiş somonla yapılan somon grawlax ve ızgara ahtapotlu ve pancarlı risotto bulunuyor.
Leb-i derya Richmond’da aşkını gündüz ya da gece ifade etmek isteyenlere iki ayrı Sevgililer Günü alternatifi sunuyor. Aşka davet eden renkleriyle gelincik ve narlı muffin, bitter çikolata ve çilekli scone, gül pestolu ricotta, menekşeli orman meyveleri salatası, lavantalı marine somon, pancarlı börek gibi lezzetler duyguları harekete geçirecek.
Sevgililer Günü’ne W İstanbul’ un büyüleyici atmosferinde unutulmaz bir deneyim İstanbul’un harikalar diyarı W İstanbul’da sizi bekliyor!
DİĞER GALERİLER