Bugünkü
Takvim

Bayram tatili için gezebileceğiniz 22 tatil köyü

Ahlat Mezarlığı - Bitlis

Türkiye'deki en etkileyici İslam mezarlığı olan Ahlat Mezarlığı, 200 dönümlük alan üzerinde, çoğu 2 metreden yüksek binlerce dikilitaşla çarpıcı bir görüntü oluşturuyor. Taşların en güzel ve eski olanları 17.-18. yüzyıla ait. Bir kısmı 13. yüzyılda Moğol hakimiyeti altında hüküm sürmüş yerel beylerin mezarları. Diğerleri ise Karakoyunlu ve Akkoyunlu dönemlerinden.

Akçakoca - Balıkesir

Melen Çayı'na karşı piknik yapabilir falezlerde coğrafik bir keşfe çıkabilirsiniz.

Akçakoca - Balıkesir

Batı Karadeniz bölgesinde Düzce iline bağlı bir ilçe olan Akçakoca doğal havası ile hem İstanbul'da yaşayanlara yakın mesafede tatil hem de dingin bir ortam sunuyor. Son zamanda popülaritesi artan bu belde ailecek gidip gezip görebileceğiniz güzel yerlerden biri.

Anamur - Mersin

Mersin'in bu güzel sahil ilçesi "Rüzgarlı Burun" olarak da anılmaktadır. Eski zamanlarda birçok beyliğe ve krallığa ev sahipliği yapan bu güzel ilçede denizin tadını çıkartabilirsiniz.

Ayvalık - Balıkesir

Balıkesir'in Ege bölgesinde kalan Ayvalık son yılların tatil ve turizm merkezlerinden biri olmuştur. Osmanlı İmparatorluğu Dönemi'nde de önemli bir konuma sahip olan Ayvalık doğal açıdan da görülesi güzelliklere sahiptir.