Özel harekat ekmek dağıttı

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde sokağa çıkma yasağı uygulanan 6 mahalle ve 1 caddede, terör örgütü PKK'ya yönelik başlatılan operasyon devam ediyor. Sur Kaymakamlığı tarafından ilçeden teröristlerin temizlenmesi, kurulan barikatların kaldırılması, kazılan hendeklerin doldurulması amacıyla Cevatpaşa, Fatihpaşa, Dabanoğlu, Hasırlı, Cemal Yılmaz ve Savaş mahalleleri ile Gazi Caddesi'nde önceki gün ilan edilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle mağduriyet yaşanmaması için sözkonusu mahallerdeki vatandaşlara ekmek dağıtımı yapıldı. Güvenlik güçlerinin, ekmek almaya gelen vatandaşların güvenliği için sokak başlarında önlem aldığı görüldü.

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde sokağa çıkma yasağı uygulanan 6 mahalle ve 1 caddede, terör örgütü PKK'ya yönelik başlatılan operasyon devam ediyor

Sur Kaymakamlığı tarafından ilçeden teröristlerin temizlenmesi, kurulan barikatların kaldırılması, kazılan hendeklerin doldurulması amacıyla Cevatpaşa, Fatihpaşa, Dabanoğlu, Hasırlı, Cemal Yılmaz ve Savaş mahalleleri ile Gazi Caddesi'nde önceki gün ilan edilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle mağduriyet yaşanmaması için sözkonusu mahallerdeki vatandaşlara ekmek dağıtımı yapıldı.

Güvenlik güçlerinin, ekmek almaya gelen vatandaşların güvenliği için sokak başlarında önlem aldığı görüldü.

DİĞER GALERİLER