Davutoğlu'ndan Yedi Güzel Adam setine ziyaret!

Başbakan Ahmet Davutoğlu, TRT'de yayınlanan "Yedi Güzel Adam" adlı dizinin çekiminin yapıldığı Kahramanmaraş'taki setini ziyaret etti.

Davutoğlu, sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantının ardından, Pınarbaşı Mahallesi'nde yer alan "Yedi Güzel Adam" dizinin çekimin yapıldığı sete geçti.

Başbakan Davutoğlu'nu, Türk Edebiyatı'nda çok önemli bir yere sahip olan Erdem Bayazıt, Cahit Zarifoğlu, Nuri Pakdil, Rasim Özdenören, Alaeddin Özdenören, Akif İnan ve Ali Kutlay'ın hayatlarını konu alan dizinin oyuncuları tarafından karşılandı.

Oyuncularla tek tek tokalaşan ve sohbet eden Başbakan Davutoğlu'na, eşi Sare Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, dizide hayatı konu edinilen yazarlardan Rasim Özdenören de eşlik etti.

Dizi setinde konuşan Nuri Pakdil, "Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu, sayın bakanlarımızı, milletvekillerimizi, hemşehrilerimi antiemperyalist, antikapitalist, antifaşist, antinasyonalist ve en önemlisi de antifiravunist bilinçle selamlıyorum" dedi.

DİĞER GALERİLER