Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mersin'de hasta ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün resmi açılışını gerçekleştirdiği Mersin Şehir Hastanesi'nde yatan hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun temennisinde bulundu ve sağlık durumları hakkında bilgi aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mersin Şehir Hastanesi ve Yapımı Tamamlanan Kamu Yatırımlarının Toplu Açılış Töreni'nin ardından, hastanede yatan hastaları ziyaret etti.

Hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunan Erdoğan'a solunum cihazına bağlı bir hasta, "Nasılsınız, iyisiniz inşallah" diye sordu. "Hamdolsun sen nasılsın" diye soran Erdoğan'a, hasta, "İyi olmaya çalışıyoruz, çok şükür." karşılığını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşlik eden Başbakan Binali Yıldırım'ın, "Nasıl, beğendin mi, iyi mi yerin?" diye sorması üzerine de "Çok güzel Allah razı olsun." yanıtını aldı.

Bu arada ziyaret ettiği bir başka hasta Erdoğan'a sarıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da odada bulunan hastanın eşini işaret ederek, "Nasıl yengem sana iyi bakıyor mu?" sorusu üzerine hasta, "Çok iyi bakıyor" şeklinde el işareti ile karşılık verdi. Bunun üzerine Erdoğan'ın, hastanın eşine dönerek, "Bak 'Evet' dedi." sözleri odadakileri güldürdü.

DİĞER GALERİLER