Falcao transferinde son dakika pürüzü! Monaco Galatasaray'a iletti

Uzun süredir Kolombiyalı golcü Falcao'nun peşinde koşan Galatasaray'ı şok eden yeni bir gelişme yaşandı. Taraftarlar ve yöneticiler transfere "bitti" gözüyle bakarken Monaco cephesinden gelen haber sarı-kırmızılı camiada adeta "soğuk duş" etkisi yarattı.

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ı şok eden bir gelişme yaşandı. Falcao transferi bitti gözüyle bakılırken Fransa'dan gelen haber moralleri bozdu. İşte o gelişme...

Galatasaray'da taraftar, Radamel Falcao için KAP'a bildirimi beklerken oyuncunun transferinde pürüzler olduğu öğrenildi.

İlk etapta sarı kırmızılılardan bonservis bedeli talep etmeyen Monaco, Kolombiyalı golcünün yönetimle yaptığı görüşmede gitmek istediğini söylemesi ve sarı kırmızılı takımın da istekli olması sonrasında bu kararından vazgeçti.

Falcao, Fransız kulübü ile yaptığı görüşmede Galatasaray'a transfer olmak istediğini açıkça belirtti. Bununla birlikte Monaco'nun dün gerçekleşen idmanına katılmayan tecrübeli futbolcu, takım arkadaşlarına veda etti.

Ancak Monaco, Slimani sonrası bir golcü daha alınana dek Kolombiyalı golcüyü vermeyeceğini sarı kırmızılı kulübe iletti.

DİĞER GALERİLER