Ünlülerin inanılmaz kaprisleri

Gösteri dünyasının ünlüleri bazen öyle beklenmedik davranışlarda bulunuyorlar ki buna olsa olsa "kapris" denilir. İşte ünlü yıldızların bazıları mütevazı bazıları "bu kadarı da olmaz" dedirten kaprisleri."İÇ ÇAMAŞIRIM MARKA ISLATAMAM"Nurseli İdiz'in Kahpe Bizans filminin bir sahnesinde set ekibine ecel terleri döktürdüğü anlar hiç unutulmuyor. İşte o ilginç olay..

Aşk koltuğu İki metrelik kanepe, aşk koltuğu, iki adet rahat koltuk, dört büyük saksı bitki, büyük bir çiçek sepeti Elton John'un istekleri arasında. John kulisinde ayrıca su ısıtıcısı ve çay çeşitleri, kesilmemiş limon da istiyor. Kesinlikle plastik olmayan 6 kişilik çay takımı, çatal bıçak takımı ve 12 adet su bardağı da istiyor...
Mütevazı istekler Bazı sanatçılarla kıyaslandığında Sting'in istekleri çok daha mütevazı görünüyor. Sting odasında bazı bitki çayları ile buz, soda, taze sıkılmış meyve suları bulundurulmasını istiyor.
Oksijen tüpü istiyor Kulisinin sıcaklığının sıfır derecenin altında olmaması Marilyn Manson'un ilk isteği. Astım hastası olduğu için seyahat boyunca iki oksijen tüpünün de yanında bulundurulmasını istiyor. Su şişelerinin dış ambalajlarının sökülmüş olması sanatçının istekleri arasında. Manson'ın kulisinde şampanya şişesiyle birlikte kovasının da hazır bulundurulması gerekiyor.
İki paket sigara Kulisinde kesinlikle alkol istemeyen Robbie Williams dört kül tablası ve iki paket sigara ve büyük bir boy aynası sanatçının isteklerinden. Bunun yanısıra sabun, iki adet yeni yıkanmış havlu, naneli şekerler ve çikolata Williams'ın kulisinin olmazsa olmazları.
Kriket maçı izliyorlar Rolling Stones grubunun en ilginç istekleri kriket maçlarını izleyebilecekleri bir adet televizyon.
DİĞER GALERİLER