Bugünkü
Takvim

Olay kavga yeniden alevlendi!

Demet Şener ve Demet Akalın kavgası yıllar sonra yeniden alevlendi. Demet Şener, canlı yayında Demet Akalın için açtı ağzını yumdu gözünü! Şener, "Demet Akalın'ın 'aldatıldım' iddiaları gerçek değil. İbrahim'in ailesi Demet Akalın'ı istememiş" dedi.

5 ay önce İbrahim Kutluay ile 13 yıllık evliliğini bitiren Demet Şener, gelinlikli bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Demet Şener'in bu paylaşımına takipçilerinden yorum ve beğeni yağdı. Gelinlikli fotoğrafının altına binlerce yorum alan Demet Şener, Demet Akalın'lı bir yoruma da yanıt verdi. İşte o yanıt ve Günaydın köşe yazarı Ayşe Özyılmazel'in Demet Şener'i kaleme aldığı yazısı...

Kalemini tut tut bir yere kadar canım.

Şu mis gibi güneşli günde kelimeleri özenle seçip kırmadan incitmeden Demet Şener'e bir-iki tavsiyede bulunmak isterim doğrusu.

Kendisi zor bir boşanma geçirdi. Gözyaşlarını, hayal kırıklıklarını, yaşadığı çatışmaları ve sıkıntıları, buradan bakarak yüzde 100 bilmemiz imkansız.

Hele ki bir erkeği yıllarca hayatının merkezi yapmışsan, kendini yeniden merkezlemen kolay iş değil; öylece kalakalır insan.

Gönülden anlıyorum, iyi olmasını diliyorum... Ama... İşte geldi ama...

ACİLEN GERİ ÇEKİLMELİ

Demet Şener, İbrahim Kutluay'dan hâlâ boşanamadı besbelli. Dava bitti ama Demet Şener bitiremedi. Ki bilirim; insan bitiremediğinde, içi soğuyamadığında abartılı hareketlerde bulunur.

Mesela aşırı güler, aşırı eğlenir, aşırı tepkiler verir, aşırı mutluymuş gibi yapar, evlere sığmaz, Instagram fotoğraflarına fotoğraf demez, o açılış senin bu davet benim koşar, kendini göstermek ister...

Aslında iyi olmadığı halde 'İyiyim, ben iyiyim' deme çabasıdır bu... Oysa her gün, her an ve her durumda bomba gibi ve dimdik olma mecburiyetinde değiliz. İnsanız nihayetinde; kötü hissetme hakkımız var.

Demet Şener'in acilen biraz geri çekilmesi, yasını tutması, kalbini dinlemesi, yaralarını sarması, neyi ne için yaşadığını analiz etmesi, kabule geçmesi ve en önemlisi; en çok kendini sevmeye başlaması gerekir.