magazin turu 16/11/2009

Sırrı Seda mı çözecek?

Yaptığı defileler ve birbirinden seksi modelleriyle adından sözettiren Victoria's Secret firması, daha önce Lara Surol ve Tuğçe Kazaz ile anlaşma yapacaktı. Ünlü mankenleri öngörüşmede eleyen yetkililer, gözünü ABD'de bir modellik firmasıyla çalışan Seda Ertan'a dikti. Seda'yı Aralık'taki öngörüşmeye çağıran yetkililer, Seda Ertan'a onay verirse güzel manken Victoria's Secret defilesine çıkan ilk Türk manken olacak.
Ayrılık Hadisesi yok

Müzisyen Sinan Akçıl, Hadise ile olan ilişkisinin Ziynet Sali yüzünden bittiğine dair çıkan haberleri yalanladı. Sali ile dostluktan öte bir ilişkisi olmadığını dile getiren Sinan Akçıl, "Hadise ile kesinlikle ayrılmadık" açıklaması yaparak aşkına sahip çıktı.
Aranızda bazı canavarlar var

Müjde Ar, İstinye Park'ta gazetecilere gülümseyerek poz verdi, TV kameralarını görünce çılgına döndü: "Ben magazin programlarında yer almak istemiyorum. Aranızda bazı canavarlar var, abuk sabuk sorular soruyor."
MFÖ'den ABD çıkartması

Türk Pop Müziği'nin efsane grubu MFÖ, geçtiğimiz Haziran'da New York'ta sahne alarak ABD'lileri büyülemişti. Yeniden ABD'den konser teklifi alan MFÖ, 4 ve 13 Aralık tarihleri arasında ABD'de hayranlarıyla buluşacak. MFÖ; San Francisco, Seattle, New York, Boston ve Arlington'da toplam 5 konser verecek
Gökten sapır sapır herif yağacak!

20 Kasım'da vizyona girecek olan 'Yedi Kocalı Hürmüz' filminde 'Hürmüz' karakterini canlandıran güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, hamamda dans ediyor ve şu duayı söylüyor: Çok şükür bu gece yatsıdan sonra gökten adam yağacak
DİĞER GALERİLER