Magazin Turu 16.10.2009

'İstanbul' doğdu Okan huzurla uyudu
Okan Bayülgen, kızı İstanbul için; “Altı yaşından beri uyuyamıyordum, İstanbul beni sakinleştirdi. Artık huzur içinde uyuyorum” dedi.
"Hülya Avşar haddini aştı"
Hilal Cebeci, durdu durdu, 'demokratik açılım'a destek veren Hülya Avşar'a sert çıktı: "Yeni mi aklına geldi Kürt tarafı? İstinye Park'ta poz vererek Kürt kızı olunmaz! Hülya reklam için bu kez haddini aştı."
Cruz yalan mı söylüyor?
Hamile olduğuna dair çıkan tüm haberleri yalanlayan ünlü aktris Penelope Cruz'un gittikçe büyüyen karnı, onu yalanlıyor. Önceki gün New York'ta görüntülenen ünlü aktris, yeni filmi 'Broken Embraces'ın gösterimi için bir süre New York'ta kalacak.
Eski aşıklar yine buluştu
Evliliğin eşiğinden döndükten sonra yollarını ayıran Sienna Miller ve Jude Law, New York'ta biraraya geldi. Her ikisi de Broadway'de tiyatro oyununda sahneye çıkan yıldızlar, ayrıldıklarından bu yana görüşmüyorlardı. Sienna Miller'la aynı oyunda sahne alan ünlü aktör Johnny Lee Miller, yakın arkadaşı Jude Law'u kendi oyunlarını izlemesi için tiyatroya davet etti. Eski aşıklar da, oyun çıkışında biraraya gelerek hasret giderdi
Kenan Doğulu soyulmuş!
Arkadaşları ile Yeniköy'de balık yiyen Kenan Doğulu, mekan çıkışında neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Kullandığı araca yaklaşık bir ay önce hırsız girdiğini söyleyen Doğulu, "Hırsız laptopu ve evrak çantamı almış. Laptopun içinde hazırlandığım projeler vardı. En çok onların gitmesine üzüldüm" dedi.
DİĞER GALERİLER