Magazin Turu 09/11/2009

Yakın arkadaşı ve birçok TV projesindeki en yakın çalışma arkadaşı Çağla Şikel'in anne olmasından son derece mutlu olduğunu söyleyen Alişan, "Sayesinde ben de dayı oldum" dedi.
TRT Türk ekranlarında yayınlanan 'Sarı Levhalar' adlı programı hazırlayıp sunan manken oyuncu Atilla Saral, tarihi anlatmayı kendine misyon edindiğini söylüyor
Uzun süredir aşk hayatında tek başına olan Beyazıt Öztürk, önceki gece çıktığı gece turunda yine yalnızdı. Beyaz için "Kıssız adam" yorumları yapıldı.
Cilt bakımına özen gösteren ancak botoksa karşı olduğunu belirten 54 yaşındaki aktör Bruce Willis, "Gençleşmek için bıçak altına yatmam. Botoks yaptırıp mimiklerimi de kaybetmeyi hiç düşünmüyorum, eşim Emma da aynı fikirde" diye konuştu.
Vahşi Batı'nın Recep İvedik 3'ü tıpkı AROG ve GORA'da olduğu gibi geçemeyeceğini söyleyen hayranları, facebook gibi internet sitelerine şu mesejları yazdı: "Cem Yılmaz'ın Şahan'ın rekorunu geçmesi bir hayal, Recep İvedik Yahşi Batı'da oynasın Cem ancak o zaman gişe rekoru kırar!"
DİĞER GALERİLER