Magazin turu 06.01.2010

Hayatımı film yaptırmam
Deniz Seki, "Cezaevi günlerini film yapalım" diyen Sine-film adlı şirketin teklifini reddetti! Ünlü sanatçı, "Yaşadığım olayların kitap ya da film olmasını istemiyorum. Belki ileride tüm hayatımı anlatabilirim ama onu da ancak ben kaleme alırım" dedi.

Film galaları düğün gibi
Beyazperdenin yetenekli aktrislerinden Natalie Portman, film galalarını düğünlere benzetti. 2008 yılında ayrıldığı şarkıcı Devendra Banhart'tan sonra kalbinin kapılarını kapayan genç aktris, evlilik telaşı yaşamadığını; kendisini film galalarıyla teselli ettiğini söyledi. Film galalarına katılmadan önce tıpkı düğünlerdeki gibi günler öncesinden hazırlıklara başladığını söyleyen Portman, "Galalarda gelinler gibi tüm gözler aktrislerin üstünde oluyor ve bu çok hoşuma gidiyor" dedi.

İşinin başına döndü
Geçtiğimiz günlerde eşini tartakladığı için göz altına alınan Amerikalı aktör Charlie Sheen, işinin başına geri döndü. Ülkemizde de yayınlanan 'Two and a Half Men' adlı sitcom'un yıldızı, önceki gün dizinin Los Angeles'taki setine giderek çekimlere katıldı. Altı buçuk yıldır ilgiyle izlenen dizinin başrol yıldızı olan Sheen'e yakın bir kaynak, "Özel hayatında ne yaşarsa yaşasın, Charlie asla işini aksatmaz" diye konuştu.

2009'un en şık erkeği
'Alacakaranlık' serisinin yıldızı Robert Pattinson, 2009 yılının en şık giyinen erkeği seçildi. Ünlü erkek dergisi GQ'nun seçtiği listede, Daniel Craig, David Furnish ve David Beckham gibi isimler yer aldı. 'Alacakaranlık'ta canlandırdığı vampir Edward Cullen rolünden sonra ünlü modacıların tasarımlarını giymeye başlayan yıldız, birçok ünlü markanın reklamı için teklif alıyor.

Madonna yüzünden AŞKI bitti!
Madonna'nın eski sevgilisi Alex Rodriguez'le tutkulu bir aşk yaşayan ünlü aktris Kate Hudson, geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrılmıştı. Hudson'ın yıldız sporcuyu neden terk ettiği ortaya çıktı. Madonna'dan ayrılalı aylar olmasına rağmen hâlâ ünlü şarkıcıya mesajlar atan Rodriguez'un bu davranışları nedeniyle Hudson'ı kaybettiği söyleniyor. İlişkisinin başından beri üç kere Rodriguez'in attığı mesajları yakalayan ancak yine de sevgilisine bir şans veren Hudson, sonunda ilişkisini bitirmiş.

DİĞER GALERİLER