Kardeşim olmadan asla!

Sanat dünyasında birçok ünlü isim; menajerlik işlerini ve para yönetimini kardeşlerine vererek, kendilerini emin ellere bırakıyor. İşte kardeşlerine danışmadan hiçbir projeye girmeyen ve hiçbir yere adım atmayan ünlü isimler;

ŞAHAN-TOGAN GÖKBAKAR

Togan Gökbakar, Şahan Gökbakar’ın efsane haline gelmiş ‘Recep İvedik’ filmlerinin yönetmeni... Tatile bile birlikte giden Gökbakar kardeşler, her projede de birlikte çalışıyor. Örneğin; Togan’ın yönettiği ‘Gen’ filminde kardeşi Şahan da rol almıştı.

 

ÇAĞLA-BERNA ŞIKEL

Sunucu, manken ve oyuncu Çağla Şıkel’in menajerlik işlerini ablası Berna Şıkel yürütüyor. Çağla Şıkel’in en büyük destekçisi olan Berna Şıkel, kardeşinin imza attığı bütün başarılı projelerde yer alıyor.

METİN-BAYRAM ŞENTÜRK

Fantazi müziğin sevilen sesi Metin Şentürk’ün kardeşi Bayram Şentürk ile aralarından su sızmıyor. Her yere birlikte giden Şentürk kardeşler esprileriyle de etraflarındakileri kahkahalara boğuyor. Bayram Şentürk, abisinin her şeyiyle yakından ilgileniyor.

 

SEZEN AKSU- N. YILDIRIM

Pop müziğin Minik Serçe’si Sezen Aksu’nun bütün mali işlerinden sorumlu olan erkek kardeşi Nihat Yıldırım, ablası kadar medyatik değil... Yıldırım’ın SN isimli müzik şirketi var...

DİĞER GALERİLER