Haftanın magazin turu 21 - 27 eylül

Bizim Allah'tan tek isteğimiz bir bebiş. Karadeniz'de çekilen 'Sevdaya Durmak' filminde rol alan Hakan Eratik, eşi Yeşim Salkım'la tek eksiklerinin bir çocuk olduğunu söylüyor: İnşallah, Allah bize sağlıklı, sıhhatli bir bebiş kısmet eder.
Pişman değilim Eda Taşpınar, yeni sevgilisi Bora Kozanoğlu ile birlikte Bebek'i turladı! Taşpınar, üzerinde Türkçe anlamı "Hiçbir şeyden pişman değilim!" yazılı Fransızca slogan taşıyan elbisesiyle mesaj verir gibiydi.
Reha gerekirse ikizlerin altını da değiştirir Reha Muhtar'la birlikteliğinden Mina ve Poyraz adında ikiz bebek sahibi olan Deniz Uğur, ünlü gazetecinin düşünceli bir baba olduğunu söylüyor. Geçtiğimiz mayıs ayında, Reha Muhtar'la birlikteliğinden dünyaya gelen Mina ve Poyraz adındaki ikiz bebeklerini kucağına alan Deniz Uğur, bebeklerini ve anne olmayı Mother&Baby dergisine anlattı. Uğur, yarın piyasaya çıkacak ekim sayısı için bebekleriyle poz da verdi...
‘Çakma’ Deniz: Ben o değilim! Beyoğlu’nda bir kafede oturan ve Deniz Çakır’a ikizi kadar benzeyen genç bir kadın, gazetecileri neredeyse yanıltıyordu. Ayaklı Gazete’nin haberine göre, gazeteciler önce Deniz Çakır’ı sevgilisi Nihat Altınkaya’yı aldatırken görüntülediğini sandı. Arkadaşıyla oturan genç kadın ise fotoğrafları çekilince şaşırdı. Deniz Çakır’la karıştırıldığını anlayan genç kadın kahkahalara boğularak, “Ben o değilim” dedi.
Hayatımdaki erkekler hakkında konuşmam! Leonardo Di Caprio ile ilişkisi yılan hikayesine dönen model Bar Rafaelli İstanbul'a geldi. Rafaelli katıldığı TV programında özel hayatı hakkındaki tüm soruları ustalıkla geçiştirdi.
DİĞER GALERİLER