Çalıştığım yıldızların promosyonu oluyor

Türkiye’nin en ünlü isimlerine bir bakın, ya çoğu şu an Özgür Aras’la çalışıyordur ya da hayatlarının bir döneminde yolları bir şekilde onunla kesişmiştir. Türkiye’nin en ünlü menajerlerinden olan Aras; geçtiğimiz günlerde Tepebaşı’nda açtığı Eelence adlı mekanda bu kez de İstanbulları eğlendiriyor.

KARTVİZİTLER KAPIDA
* Neden mekanınızın adı- Eğlence değil de Eelence?

Çünkü ‘Eğlenceye gittik’ demezsin, yaya yaya ‘Eelenceye gittik’ dersin. İnsanlar buraya kartvizitlerini kapıda bırakarak giriyor. Kim oldukları hiç önemli değil, içeride istedikleri gibi eğleniyorlar. İş dünyasından da, sanat dünyasından da müdavimlerimiz oluştu.

* Mekan açılalı iki ay oldu ama hemen ‘in’ mekanlar arasına girmeyi başardı. Bunun sırrı ne, sizin isminiz mi?
Ekip ruhu. Yaptığım hiçbir işi tek başıma ben yapmadım. Bu bir ekip işi. Evet, benim büyük payım var ama bir proje bu. Herhalde işin sırrı ekibi düzgün kurmakta yatıyor. Ben bütün işlerimde ekibi hep düzgün kurarım. Ben her yıl kendimi eğlendirmek için bir şeyler yaparım. Bir sene radyo programı, bir sene gazete röportajları, bir sene televizyon programı yaparım, bir sene kitap yazarım. Bu seneki kendimi eğlendirme yolum da Eelence oldu.

İYİLİK SİZE GERİ DÖNER
* Ama Eelence’nin ömrü de bir yıl olmaz herhalde...
Yok, Eelence devam eder. Kalpten yaptığım için de kalplere dokunuyor. Zaten ben yaptığım her şeyi kalpten yaparım. 

* Sizin püf noktanız ne? Neden ünlüler sizinle çalışıyor?
Sadece çalışkan olmam! İşimi seviyorum ve üretiyorum. Aslına bakarsan ‘Eelence’ de onlara

hizmet ediyor. Şarkılarını çalarak onlara promosyon yapıyorum. Bana sevgililerim hep ‘Bana sevgilim gibi değil, menajerimmiş gibi davranıyorsun’ der.

* Çekememezliğin olduğu bir piyasanın içindesiniz...
Allah herkesin gönlüne göre verir. İyilik yaparsan o iyilik sana 10 katıyla döner.

* Deniz Akkaya’nın kızı Ayşe’ye çok düşkün olduğunuzu biliyorum...
Belli bir yaş dönemini, acısıyla tatlısıyla beraber geçirdiğimiz çok yakın bir arkadaşımın çocuğunun olması, bana o kadar şeker geldi ki... Ayrıca Ayşe’nin enerjisi de çok iyi geliyor bana. Deniz’in hamileliği boyunca hep Ayşe’yi bekledim ben. Deniz’in hamile olduğunu duyduğum an sokaklara çıkıp ‘Yaşasın dayı oluyorum’ diye çığlık atmak istedim. Çocuk herhalde anlıyor bu enerjiyi. Birbirimizi çok seviyoruz. Şu an hayattaki en iyi arkadaşım Ayşe.

DİĞER GALERİLER