Begüm Kütük'ün 30 yıl önceki hali! İşte ünlülerin çocuklukları

Sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerinin çocuk fotoğrafları görenleri hayrete düşürüyor.

Ünlülerin çocuklukları

Ünlü türkücü Alişan ilkokul yıllarına ait bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

O zamanlar da şarkı söylemeyi çok sevdiğini belirten ünlü türkücü fotoğrafın altına, 'Sene 1982... 6 yaşındayım ve okuma bayramı etkinlikleri... Ve ben o yaşta mikrofon önümde türkü söylüyorum. Hangi türküyü söylüyorum acaba? ' mesajını yazdı.

Ünlülerin çocuklukları

32 yıl önce çekilen Çıplak Vatandaş filmindeki Fenrbahçe maçı sahnesinde omuzlarda yer alan çocuk oyuncu, Alişan çıktı

Şarkıcı Alişan, Instagram'ın hikaye kısmmından 'Çıplak Vatandaş' filminde çocuk oyunculuk yaptığı sahneyi paylaştı. 1985 yılında çekilen ve başrolünde usta oyuncu Şener Şen'in rol aldığı Çıplak Vatandaş filminde yer alan çocuk oyuncunun Alişan olması herkesi şaşırttı.

Ünlülerin çocuklukları

Ünlü şarkıcı Çelik lise yıllarına ait fotoğraf "Pendik Lisesi 6 Fen B... Lisedeki kız arkadaşım da bu fotoğrafta... Nadide, Tülay, Murat Özen, Firdevs, Azimet, Tansel, Müjdat, Gökçen" notuyla paylaştı.


AF ÇIKMASAYDI...
Çelik, lise günlerini böyle anlatmıştı:
Liseyi Pendik Lisesi'nde ama biraz zor tamamladım. Lise son sınıfta on üç ders ile bütünlemeye girdim, on birini verdim, ikisi kaldı, çok şikâyet ettiğimiz hükümetlerin çıkardığı af olmasaydı, şu an halim nasıl olurdu Allah bilir?

Ünlülerin çocuklukları

Okul formasıyla objektife poz veren bu kızı tanıyabildiniz mi?

Ünlülerin çocuklukları

O kız oyuncu Beste Kökdemir'den başkası değil!

Kökdemir, yıllar öncesine ait fotoğrafını "Ozaman biraz gülelim... Orta 2'deyim. Saçlarımı kendim kesmiştim. Bence hiç fena değil!" notu ile Instagram'da paylaştı...

Güzel oyuncunun fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu.

DİĞER GALERİLER