Ayrılık dedikodularına cevap verdiler

Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de çekimleri devam eden filmin setinde bulunan Angelina Jolie ve Brad Pitt paparazzilere yakalandı.
önceki haber sonraki haber Sürekli ayrılacakları iddiaları ortaya atılan Angelina Jolie ve Brad Pitt, sette sık sık birbirlerine sarılıp öpüşerek aşk tazeledi. Çift, ayrılacakları yönündeki dedikodulara son noktayı koymak ister gibiydi.
Magazin basını, fillm setinde sarmaş dolaş olan Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftine ilginç bir yorum getirdi: Kendinize bir oda bulun! Film savaş sırasında kendisine tecavüz eden bir Sırp askerine aşık olan Bosnalı Müslüman bir kadının yaşadıklarını anlatıyor.
önceki haber sonraki haber Savaş mağduru Bosnalı Müslüman kadınların kurduğu Tecavüze Uğramış Savaş Mağduru Kadınlar Derneği'nin başvurusu üzerine filmin Bosna'daki çekimleri için verilen izin iptal edilmişti. ABD'li aktrist, dün yaptığı açıklamada, iptal edilen çekim izinlerinin, geri verildiğini açıkladı.
önceki haber sonraki haber Tecavüz Mağduru Kadınlar Derneği’nin, Federasyon Kültür Bakanlığı’na yaptığı başvuru üzerine, Bakanlık senaryonun tam metninin kendilerine gönderilmediğini söyleyerek Jolie’nin çekim iznini iptal etmişti. Yapımcısı ise filmde “savaş zamanı yaşanan bir aşk”ın anlatıldığını, söz konusu iddiaların doğru olmadığını söylemişti.
DİĞER GALERİLER