Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun bu hali olay oldu! Görenler tanıyamıyor... İşte şaşırtan değişiklik...

Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, seyircilerin ve hayranlarının çok araştırdığı isimlerin başında geliyor. Yer aldığı projeler ile adından söz ettiren İmirzalıoğlu Sinem Kobal ile olan evliliği ile de magazin dünyasının en çok konuşulanları arasında yerini alıyor. Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında? Kenan İmirzalıoğlu baba mı oluyor? Kenan İmirzalıoğlu boyu? soruları en çok aratılanlar arasında bulunuyor. Bir çok projeye imza atan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun ortaya çıkan bu fotoğrafı ise görenleri oldukça şaşırtıyor. İşte Kenan İmirzalıoğlu ve diğer ünlülerin yıllar içindeki değişimleri...

Kenan İmirzalıoğlu yer aldığı projeler dışında Sinem Kobal ile olan evliliğiyle de magazin dünyasının en çok konuşulanları arasında yerini alıyor. Hayranları internet dünyasında Kenan İmirzalıoğlu kaç yaşında? Kenan İmirzalıoğlu baba mı oluyor? Kenan İmirzalıoğlu boyu? sorularının cevaplarını arıyor. Bir çok projeye imza atan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun ortaya çıkan bu fotoğrafı ise görenleri oldukça şaşırtıyor. İşte Kenan İmirzalıoğlu ve diğer ünlülerin yıllar içindeki değişimleri..

Başkent Ankara'nın Üçem ilçesinde 18 Haziran 1974'te dünyaya gelen Kenan İmirzalıoğlu, 192 cm boyunda. Özel hayatıyla mercek altına alınan Kenan İmirzalıoğlu ve diğer ünlülerin yıllar içindeki değişimleri herkesi şaşkına çevirdi.

Öztürk Serengil

Sadri Alışık

Oya Aydoğan

DİĞER GALERİLER