Süleyman Turan'ın ardından ünlüler veda mesajlarını yayınladı

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Süleyman Turan, 82 yaşında hayatını kaybetti. Gerçek adı Süleyman Başturan olan Süleyman Turan'ın vefatının ardından ünlüler taziye mesajlarını paylaştı. İşte Süleyman Turan'ın vefatının ardından ünlülerden gelen paylaşımlar... Süleyman Turan'ın ölüm haberi sanat camiasını yasa boğdu.

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Süleyman Turan, kalp krizi sonucu 82 yaşında hayatını kaybetti. Usta oyuncunun ölüm haberi sanat dünyasını yasa boğdu. Ünlü isimler duygularını sosyal medya hesaplarından dile getirdi. İşte o mesajlar...

KADİR İNANIR

Benim çok sevdiğim çok kıymetli bir arkadaşımdı. Birçok filmde beraber çalıştık. Onun dışında Süleyman Turan Türk topluma çok büyük katkılar sağladı. Gittiği yerlerde güzel duygular saçan örnek olan bir insandı. O bizim gönlümüzde hiçbir zaman ölmeyecek.

NEBAHAT ÇEHRE

Çok üzüldüm. Yıllar geçti birlikte çalıştık. Tanıdığım en beyefendi insandı. Hayatı çok iyi tanıyan, verilen işi başarıyla yerine getiren, nezaketiyle, iyiliği ile aranan isimdi.

Çok değerli bir sanatçıyı kaybettik. Ama hayatın gerçeği bu. Birlikte çalışmalarımız oldu. Sonraki işlerde de onun beyefendiliğini hep aradım. Ailesine başsağlığı diliyorum.

BEHZAT UYGUR

Başımız sağ olsun. Süleyman Turan çok yönlü bir sanatçıydı... Farklı roller verildiği zaman böylesine yetenekli aktörler, onların altından başarıyla kalkabiliyorlar. Biz onu hep jönün iyi kalpli arkadaşı olarak gördük. Bizim Süleyman Abimiz çok yönlü bir isimdi. Bir ustayı daha yolcu ediyoruz.

DİĞER GALERİLER