Vav TV İzle

Sinem Kobal sosyal medyada bir açıldı pir açıldı sıfır makyaj fotoğraflarıyla yaktı geçti! Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi...

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti beş buçuk ay önce ilk çocukları Lalin'i kucaklarına almıştı. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti sık sık kızları Lalin hakkında açıklamalar yaptıysa da Lalin bir türlü yüzünü göstermemişti. Çift sonunda kural bozdu ve Lalin'le ilk paylaşım geldi. Bununla da yetinmeyen Sinem Kobal boğaz turu sırasında minik kızını kameralardan kaçınmadı ve minik Lain tüm Türkiye'yle tanışmış oldu. Sinem Kobal, Lalin'li paylaşımlarında sonra bu kez de makyajsız fotoğraflarıyla düşman çatlattı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem Kobal sosyal medyada düşman çatlatıyor. Son olarak kızı Lalin'le paylaşımlar yapan Sinem Kobal bu kez nispet yaparcasına makyajsız fotoğraflarını paylaştı ve adeta düşman çatlattı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları Lalin sonunda yüzünü gösterdi.

Önce Sinem Kobal sevimli Lalin'le paylaşım yaptıç

Ardından İmirzalıoğlu ailesi boğaz turunda bir kez daha Lalin'i kameralarla tanıştırdı. Şu sıralar sosyal medyada oldukça aktif olan Sinem Kobal şimdi de makyajsız fotoğraflarını paylaştı.

DOĞAL SİNEM

Güzel anne Sinem Kobal'ın hafif makyajlı fotoğraflarıyla sosyal medyayı yaktı geçti.