Ömür Gedik iç çamaşırı görününce ne yapacağını şaşırdı! Transparan pantolonu yırtılınca...

Ömür Gedik katıldığı törende transparan pantolonunun azizliğine uğradı. Son zamanlarda yaptığı ilginç çıkışlarla gündeme gelen şarkıcı ve hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik, Engelsiz Yaşam Derneği'nin ödül törenine katıldı. Gecede transparan bir pantolon giyen Gedik, talihsiz bir kaza yaşadı. Pantolonu yırtılan Ömür Gedik iç çamaşırının göründüğünü öğrenince bakın ne yaptı... İç çamaşırı ile gündem olan Ömür Gedik kimdir?

Transparan pantolonu yırtılan Ömür Gedik iç çamaşırı ile gündem oldu! Son zamanlarda yaptığı ilginç çıkışlarla gündeme gelen şarkıcı ve hayvan hakları savunucusu Ömür Gedik, Engelsiz Yaşam Derneği'nin ödül törenine katıldı. Gecede transparan bir pantolon giyen Gedik, talihsiz bir kaza yaşadı.

PANTOLONUNUN AZİZLİĞİNE UĞRADI

Uçankuş'ta yer alan habere göre: Tören başlamadan önce arkadaşlarıyla sohbet eden Ömür Gedik'in giydiği transparan pantolonunun arkası yırtıldı. Bir süre durumdan habersiz olan Gedik, arkadaşlarıyla sohbet etmeye devam etti. Pantolonunun arkasında uzun bir yırtığın meydana geldiğini öğrenen Gedik, üzerindeki ceketi çıkartarak beline bağladı.

ŞORTLA İLGİLİ SÖZLERİNDEN PİŞMAN OLDU

Geceye bu şekilde devam eden Ömür Gedik, muhabirlerle sohbet ederken geçtiğimiz yıl kısa şortlarla alakalı yaptığı çıkıştan dolayı pişman olduğunu söyleyerek "2019'da yaptığım paylaşımlar çok konuşuldu. Kendime öz eleştiri yaptığımda özellikle G-string ve şortlarla ilgili olan paylaşımda saçmaladığımı zaten ben de kendi hesabımdan söyledim. Kimsenin ne kapalı olsun, ne açık olsun. Kimsenin kıyafetine karışmaya hakkımız yok" dedi.

İşte Ömür Gedik'in iç çamaşırının göründüğü o an...

ÖMÜR GEDİK KİMDİR?

Ömür Gedik, yazar, sanatçı ve hayvan hakları savunucusu, SİYAD (Sinema Yazarları Derneği) üyesi, HAÇİKO Derneği (Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği) kurucusu ve başkanıdır.

DİĞER GALERİLER