Norm Ender trafik kazası mı geçirdi? İşte ünlü rapçi Norm Ender'den kaza açıklaması!

Uzun bir aradan sonra çıkardığı Mekanın Sahibi şarkısıyla yeniden gündem olan Norm Ender'in trafik kazası geçirdiği iddia edildi. Ünlü rapçinin, aracıyla seyir halindeyken başka bir otomobile sürtünüp direksiyon hakimiyetini kaybettiği ve kaza yaptığı öne sürüldü. Kazayla ilgili açıklama yapan Norm Ender, "Ben değil menajerim kaza yaptı. İyiyim dostlar" dedi.

Son günlerde 'Mekanın Sahibi' şarkısıyla rap dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Norm Ender'in seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek trafik kazası geçirdiği iddia edildi.

KOLUNDA ÇIKIK AYAĞINDA İSE KIRIK TESPİT EDİLDİ

İddiaya göre, İstanbul Vatan Caddesi'nde aracıyla seyir halindeyken başka bir otomobile sürtünüp direksiyon hakimiyetini kaybetti ve kaza yaptı. Hastaneye kaldırılan ünlü rapçinin kolunda çıkık, sağ ayağında ise kırık oluştuğu tespit edildi.

Gelişmeler üzerine açıklama yapan Norm Ender, "Arkadaşlar menajerim Derya kaza geçirmişti, 6 gün önce ben değil! İyiyim dostlar merak etmeyin kaza falan yok!" ifadelerini kullandı.

DÜNYA LİSTELERİNE GİRDİ

Rapçi Norm Ender Mekanın Sahibi olarak geri döndü! Hedef aldığı Ben Fero, Ezhel ve Khontkar ile piyasada yer yerinden oynadı. Üstelik büyük bir rekora koşarak Spotify Dünya Listeleri'nde Cardi B, Ariana Grande gibi isimleri geride bırakarak ilk 200'e girdi.

DİĞER GALERİLER