Miranda Kerr 12 yaşından beri bundan vazgeçemiyor, devamlı bu suyu içiyor... İşte güzellik sırrı

Victoria's Secret meleği olarak dünya çapında şöhrete kavuşan 36 yaşındaki Miranda Kerr, şu sıralar 3.çocuğu ile hayli yoğun bir dönem geçiriyor. Eşi Evan Spiegel ile 2017 yılında görkemli bir törenle evlenen Miranda Kerr'in o dönem düğünü, gelinliği çok konuşulmuştu. Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Miranda Kerr'in güzelliği ve form sırları en çok merak edilenler arasında. Miranda Kerr'in 12 yaşından bu yana vazgeçemediği bu su, tüm güzelliğinin sırrı. İşte ünlü manken Miranda Kerr'in güzellik sırları…

Bir döneme Victoria's Secret meleği olarak damgasını vuran Miranda Kerr, Orlando Bloom'dan boşandıktan sonra 2017 yılında Snapchat'in kurucusu Evan Spiegel ile evlendi. 3.çocuğunu bekleyen Miranda Kerr'in güzellik ve form sırları merak ediliyor. Peki Avustralyalı top model Miranda Kerr, güzel kalmayı nasıl başarıyor? İşte ünlü manken Miranda Kerr'in güzellik sırları…

İşte Miranda Kerr'in, sadece güzel olmak için değil aynı zamanda kendinizi güzel hissetmek için önerileri...

SABAH KAHVESİNİ UNUTUN

Vücudunuzun dengesini bozan sabah kahvesini es geçin ve gününüze, içine yarım limon sıkılmış bir bardak ılık suyla başlayın.

Bu alışkanlık, sabahları vücudunuzu ateşler, atıştırma isteğinizi gün boyunca azaltır ve nefesinizin güzel kokmasını sağlar.

Bu sebeple artık sabah kahvelerine veda ediyoruz.

SABAHLARI YEŞİL TANRIÇA OLUN

Sabahları güne süper gıdalardan oluşan yeşil bir smoothie ile başlayın. Bu vücudunuzu alkalize eder ve vücudun düzgün şekilde çalışması için ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri sağlar.

Miranda Kerr'in Yeşil Tanrıça Smoothie tarifi

Sabahları maksimum enerji ve canlılık için alkalize ekili, besin değeri yüksek, vitamin ve mineraller açısından zengin güçlü bir smoothie Miranda Kerr'in favorisi.

DİĞER GALERİLER