Mehmet Ali Erbil'in kızından müjdeli haber!

Mehmet Ali Erbil, evinin banyosunda düşerek kaburga kemiklerini kırmış ve kemiklerden birinin akciğer zarına batmasıyla hastaneye kaldırılmıştı. Kaçış sendromu hastalığının da nüksetmesiyle aylarca zor günler geçiren Erbil, Temmuz ayında taburcu oldu. Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'den müjdeli haber geldi. İşte detaylar...

Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, önceki akşam üzeri bir AVM'de objektiflere yansıdı. Yakın arkadaşlarıyla buluşan Erbil, bir mekanda akşam yemeği yeyip, kız grubuyla koyu bir sohbete daldı.

Kendine yöneltilen sorulara cevap veren Yasmin Erbil, "Sunuculuk çok iyi gidiyor, çok alıştım ekran önüne bu sene hem okulu hem işimi bir arada götüreceğim. Oyunculuk teklifi de gelirse sıcak bakıyorum" dedi.

Geçtiğimiz yılın Ekim ayında evinin banyosunda düşerek yaralanan ve hastaneye kaldırılan, ardından Kaçış Sendromu yaşadığı için uzun bir süre yoğun bakımda kalan babası Mehmet Ali Erbil ile ilgili de konuşan Yasmin Erbil, "Babam gayet iyi eski günlerine döndü" açıklamasını yaptı.

DİĞER GALERİLER